Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou Sino International Trade Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Firmamız, Guangzhou SINO International Trade Co, Ltd Guangzhou şehri, Guangdong eyaleti, Çin'de bulunmaktadır.Guangzhou SINO International Trade Co. LTD, SINO grubunun yan kuruluşudur.SINO, 2002'den beri yüksek hassasiyetli ölçüm ürünlerinin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Dünyanın en gelişmiş ekipmanlarına sahiptir ve IS09001, CE, RoHS ve Avrupa kimlik doğrulaması için elektrik güvenlik standartları tarafından sertifikalandırılmıştır.Rekabetçi ürünler lineer ızgara cetveli ve dijital okuma dünyada ünlüdür.1989'dan beri bu alanda yorulmak bilmeyen çabalarla, son on yıldır Çin'de en çok satan ürün.

 

SINO, Çin'in önde gelen lineer kodlayıcı ve DRO üreticisidir.Ana ürünlerimiz, freze, torna, EDM, taşlama makinesi, delme makinesi için uygun lineer terazi kodlayıcı, manyetik kodlayıcı, açı kodlayıcı ve DRO ekranları içeriyordu ve çok iyi kalitede ilerlemek için gelişmeye ve iyileştirmeye devam ediyoruz.Şirket, yurtdışından birçok müşteriyle işbirliği yaptı ve kurulduğu günden bu yana müşterilerimizden sürekli olarak yüksek övgü aldı.Şirket, her dikişten, üretim prosedürünün her noktasından son kontrole, paketlemeye ve sevkiyata kadar her açıdan en iyisini yapmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor.' geliştirme ilkesinde ısrar ediyoruz.Tek yaptığımız müşterilerin ihtiyacı' size mükemmel işleme hizmeti sunmak için!Şirketimizi ziyaret etmenizi veya işbirliği için bizimle iletişime geçmenizi içtenlikle memnuniyetle karşılıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

SINO, 2002'den beri yüksek hassasiyetli ölçüm ürünlerinin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Dünyanın en gelişmiş bir dizi ekipmanına sahiptir ve IS09001, CE, RoHS ve Avrupa kimlik doğrulaması için elektrik güvenlik standartları tarafından sertifikalandırılmıştır.Rekabetçi ürünler lineer ızgara cetveli ve dijital okuma dünyada ünlüdür.1989'dan beri bu alanda yorulmak bilmeyen çabalarla, son on yıldır Çin'de en çok satan ürün.

 

Çin Guangzhou Sino International  Trade Co.,Ltd şirket Profili 0

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : ÇİN

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 2000000-15000000

Yıl kurulan : 2021

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Sino International  Trade Co.,Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou Sino International  Trade Co.,Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou Sino International  Trade Co.,Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou Sino International  Trade Co.,Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou Sino International  Trade Co.,Ltd Sertifikalar