| Marka Adı: | SINO |
| Model Numarası: | SDS6-3V, KA-300, KA-500, KA-600 |
| Adedi: | 1 takım |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Detayları: | karton |
| Ödeme Koşulları: | T/T, L/C |
SINO 3 eksenli metal torna tezgahı okuma kiti SDS6-3V, üç lineer kodlayıcı ile elektrik kutusuna montaj
Bu okuma seti, 3 eksenli torna tezgahı gereksinimi için özeldir.
LED DRO SDS6-3V, torna tezgahının elektrik kutusuna monte edilmelidir.
KA-600 lineer enkoder Z ekseni için ve KA-300 veya KA-500 lineer enkoder X ve Z1 eksenleri için olmalıdır.
Lineer kodlayıcıların standart kablosu 3M'dir, bazen büyük boyutlu torna tezgahı kurulumu için uzatma kablosu gereklidir.
Uzatma kablosunun uzunluğu 1M ila 10M'dir, isteğe bağlı aksesuarlardır.
![]()
Paket listesi:
| Öğe adı | 3 eksenli metal LED torna tezgahı okuma kiti |
| Dijital Okuma (DRO) | SDS6-3V |
| Z ekseni için doğrusal ölçek | KA-300 /KA-600 820-3000mm |
| Z1 ekseni için doğrusal ölçek | KA-500 / KA-300 270-520mm |
| X ekseni için doğrusal ölçek | KA-500 / KA-300 270-520mm |
| DRO için raf | torna için raf |
| Z ölçeği için koruma kapağı | M tipi |
| Z1 ölçeği için koruma kapağı | Tip H / D |
| X ölçeği için koruma kapağı | Tip H / D |
| Terazi için braket |
T-braket (1set) / KA-500 braket (2 adet) |
| Diğerleri | Kablo / Vidalar / Kılavuz |
Torna makinesi için fonksiyonlar:
Detay Bilgileri:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Pin Açıklaması:
![]()
Tüm lineer ölçekler teslimattan önce test edildi.İşte bir ölçeğin test raporunun bir örneği.
![]()
Bir DRO'nun bir torna tezgahının elektrik kutusuna monte ettiği bir örnek:
![]()
Torna tezgahının X eksenindeki KA-500 lineer kodlayıcının bir örneği:
![]()
Torna tezgahının Z eksenindeki KA-300 lineer kodlayıcının bir örneği:
![]()