| Marka Adı: | SINO |
| Model Numarası: | SDS6-2V, KA-300 |
| Adedi: | 1 takım |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Detayları: | karton |
| Ödeme Koşulları: | T/T, L/C |
SINO 2 eksenli metal LED freze makinesi DRO paketi SDS6-2V, iki lineer ızgara terazisi ile
DRO paketi 2 eksenli freze kurulumuna özeldir.
İki standart doğrusal ızgara ölçeği KA-300 ile bir adet 2 eksenli LED ekran DRO SDS6-2V.
Paket listesi:
| Öğe adı | 2 eksenli metal LED freze makinesi DRO paketi |
| Dijital Okuma (DRO) | SDS6-2V |
| X ekseni için doğrusal ölçek | 670-1020mm |
| Y ekseni için doğrusal ölçek | 370-570mm |
| DRO için raf | L400 |
| X ölçeği için koruma kapağı | Tip C |
| Y ölçeği için koruma kapağı | D tipi |
| Terazi için braket | T-braket (1 takım) |
| Diğerleri | Kablo / Vidalar / Kılavuz |
Freze makinesi için fonksiyonlar:
Detay Bilgileri:
![]()
![]()
![]()
Pin Açıklaması:
![]()
Tüm lineer ölçekler teslimattan önce test edildi.İşte bir ölçeğin test raporunun bir örneği.
![]()