| Marka Adı: | SINO |
| Model Numarası: | SDS5-4VA, KA-600, KA-300, KA-300 |
| Adedi: | 1 takım |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Detayları: | karton |
| Ödeme Koşulları: | T/T, L/C |
SINO 3 Eksenli Büyük Boy Metal TFT Freze Makinesi Üç Lineer Enkoderli Dijital Ekran Kiti SDS5-4VA
Dijital gösterge kiti, 3 eksenli büyük boy freze makinesi için özeldir.
Üç standart lineer kodlayıcı KA-600 veya KA-300 ile bir TFT LCD ekran DRO SDS5-4VA.
KA-600 lineer enkoder modeli: 1000 - 3000mm
KA-300 lineer enkoder modeli: 70 - 1020mm
Paket listesi:
| Öğe adı | 3 eksenli büyük boy metal TFT freze makinesi dijital ekran kiti |
| Dijital Okuma (DRO) | SDS5-4VA |
| X ekseni için doğrusal ölçek | 1000-3000mm |
| Y ekseni için doğrusal ölçek | 70-1020mm |
| Z ekseni için doğrusal ölçek | 70-1020mm |
| DRO için raf | L400 |
| X ölçeği için koruma kapağı | M tipi |
| Y ölçeği için koruma kapağı | D tipi |
| Z ölçeği için koruma kapağı | D tipi |
| Terazi için braket | T-braket (2 veya 3 takım, boyutuna göre değişir) |
| Diğerleri | Kablo / Vidalar / Kılavuz |
Freze makinesi için fonksiyonlar:
Detay Bilgileri:
![]()
![]()
![]()
![]()
Pin Açıklaması:
![]()
Tüm lineer ölçekler teslimattan önce test edildi.İşte bir ölçeğin test raporunun bir örneği.
![]()