| Marka Adı: | SINO |
| Model Numarası: | SDS5-4VA, KA-300, KA-500 |
| Adedi: | 1 takım |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Detayları: | karton |
| Ödeme Koşulları: | T/T, L/C |
aixs Z freze kafası için SINO 3 eksen metal TFT LCD freze makinesi DRO kiti SDS5-4VA doğrusal ölçek
Ünite, 3 eksenli freze makinesi ihtiyacına özeldir ve Z ekseni, freze kafasının ızgara cetveli için özeldir.
İki standart ızgara cetveli KA-300 ve bir mini ızgara cetveli KA-500 ile bir adet 4 eksenli TFT okuma SDS5-4VA.
Paket listesi:
| Öğe adı | TFT LCD freze makinesi DRO freze kafası takımı |
| Dijital Okuma (DRO) | SDS5-4VA |
| X ekseni için doğrusal ölçek | KA-300: 670-1020mm |
| Y ekseni için doğrusal ölçek | KA-300:370-570mm |
| Z ekseni için doğrusal ölçek | KA-500:170mm |
| DRO için raf | L400 |
| X ölçeği için koruma kapağı | Tip C |
| Y ölçeği için koruma kapağı | D tipi |
| Z Freze kafası için aksesuar | KA-500 freze kafası aksesuarı (1 takım) |
| Terazi için braket | T-braket (1 takım) |
| Diğerleri | Kablo / Vidalar / Kılavuz |
Freze makinesi için fonksiyonlar:
Detay Bilgileri:
![]()
![]()
![]()
Pin Açıklaması:
![]()
Tüm lineer ölçekler teslimattan önce test edildi.İşte bir ölçeğin test raporunun bir örneği.
![]()