| Marka Adı: | SINO |
| Model Numarası: | SDS6-3V, KA-300 |
| Adedi: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Detayları: | karton |
| Ödeme Koşulları: | T/T, L/C |
SINO 3 eksenli metal LED freze makinesi dijital okuma paketi SDS6-3V üç doğrusal kodlayıcıya sahiptir
Dijital okuma paketi özellikle 3 eksenli freze makinesi montajı ve konumlandırılması için tasarlanmıştır.
Bir 3 eksenli LED dijital okuma SDS6-3V ve üç geleneksel doğrusal kodlayıcı KA-300.
| Ürün Adı | 3 eksenli metal LED freze makinesi dijital okuma paketi |
| Dijital okuma (DRO) | SDS6-3V |
| X ekseni için doğrusal ölçek | 670-1020 mm |
| Y ekseni için doğrusal ölçek | 370-570 mm |
| Z ekseni için doğrusal ölçek | 370-570 mm |
| DRO için raf | L400 |
| X ölçeği için koruma kapağı | C tipi |
| Y ölçeği için koruma kapağı | D tipi |
| Z ölçeği için koruma kapağı | D tipi |
| Ölçüler için destek | T sütunu (2 set) |
| Diğerleri | Kablo / vidalar / el kitabı |
freze makinesi için fonksiyonlar:
Ayrıntılı bilgi:
![]()
![]()
![]()
![]()
Pin Açıklaması:
![]()
Tüm doğrusal ölçekler teslimat öncesi test edildi.
![]()