| Marka Adı: | SINO |
| Model Numarası: | SDS2-3VA, KA-300*3 |
| Adedi: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Detayları: | karton |
| Ödeme Koşulları: | T/T, L/C |
SINO 3 eksen Ekonomik TFT freze makinesi DRO kit SDS2-3VA üç doğrusal ölçekle
DRO kiti üç eksenli freze makineleri için benzersizdir.
DRO SDS2-3VA, üç geleneksel doğrusal ölçek (KA-300) ile tek bir TFT ekranı.
Paket listesi:
| Ürün Adı | Üç eksenli TFT freze makinesi DRO seti |
| Dijital okuma (DRO) | SDS2-3VA |
| X ekseni için doğrusal ölçek | 670-1020 mm |
| Y ekseni için doğrusal ölçek | 370-570 mm |
| Z ekseni için doğrusal ölçek | 370-570 mm |
| DRO için raf | L400 |
| X ölçeği için koruma kapağı | C tipi |
| Y ölçeği için koruma kapağı | D tipi |
| Z ölçeği için koruma kapağı | D tipi |
| Ölçüler için destek | T sütunu (2 set) |
| Diğerleri | Kablo / vidalar / el kitabı |
freze makinesi için fonksiyonlar:
Orta bölünmüş
Kolay "R" Doğrudan Doğrudan Çukur Yerleştirme
PCD Çemberi, eşit bölünürken
Bevel İşleme
Ayrıntılı bilgi:
![]()
![]()
![]()
Pin Açıklaması:
![]()
Tüm doğrusal ölçekler teslimat öncesi test edildi.
![]()