| Marka Adı: | SINO |
| Model Numarası: | SDS6-2V, KA-300 |
| Adedi: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Detayları: | karton |
| Ödeme Koşulları: | T/T, L/C |
SDS6-2V Dijital Okuyucu SINO LED Ekranı 2 Eksenli DRO Sistemi 60Hz freze torna makinesi için
DRO paketi özellikle iki eksenli frezeleme kurulumları için tasarlanmıştır.
DRO SDS6-2V, 2 eksenli bir LED ekranına sahiptir ve iki standart doğrusal ızgara ölçeği (KA-300) ile birlikte gelir.
Paket listesi:
| Ürün Adı | SINO LED Ekran 2 Eksenli DRO Sistemi |
| Dijital okuma (DRO) | SDS6-2V |
| X ekseni için doğrusal ölçek | 670-1020 mm |
| Y ekseni için doğrusal ölçek | 370-570 mm |
| DRO için raf | L400 |
| X ölçeği için koruma kapağı | C tipi |
| Y ölçeği için koruma kapağı | D tipi |
| Ölçüler için destek | T sapı (1 set) |
| Diğerleri | Kablo / vidalar / el kitabı |
freze makinesi için fonksiyonlar:
Ayrıntılı bilgi:
![]()
![]()
![]()
Pin Açıklaması:
![]()
Tüm doğrusal ölçekler teslimat öncesi test edildi.
![]()