| Marka Adı: | SINO |
| Model Numarası: | KA-500 70-470mm |
| Adedi: | 1 PC |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Detayları: | Carton box |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
SINO Miniatür Yüksek hassasiyetli Alüminyum ızgara doğrusal kodlayıcı ölçeği KA-500 70 ila 470mm
KA-500 serisi doğrusal ölçek minyatür modeldir. Ölçünün çapraz kesimi sadece 20 * 18mm'dir. Bazı dar / küçük kurulum yerleri veya bazı özel küçük ölçüm aletleri için özeldir.
Ürün veri sayfası
| Model | KA-500 serisi |
| Yolculuk uzunluğu ((mm) | 70-470 (50mm/specifikasyon) |
| Ölçekleme mesafesi | 0.02mm ((50 satır/mm) |
| Doğruluk | ± 3/± 5/± 15μm 20°C |
| Karar ((um) | 5mm, 1mm,0.5um |
| Referans sinyali | Her 50 mm uzunluk spesifikasyonu |
| Mühür koruması | IP53 |
| Çalışma hızı | (karar)>=5um: >=60m/min <=1um: >=120m/min |
| Çıkış sinyali | TTL / RS422 |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C-45°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C -80°C |
| Nemlilik | %100 yoğunlaştırılmamış |
| Voltaj | 5V/24V |
Paket listesi:1 * KA500 Doğrusal kodlayıcı ölçeği, 1 * vida kümesi
Koruma kapağı ve KA-500 desteği dahil değildir. Gerekirse seçilebilir.
Ürün resimleri
![]()
![]()
![]()
Kapakların Seçenekleri
![]()
![]()
Tüm ölçekler teslimat öncesi test edilecek.
Her ölçek kendi test raporuna sahiptir:
![]()
Bu, KA-500'ün bir örneği.
![]()
Ölçeği korumak için H kapağı:
![]()